W Puławach doszło do zatrzymania 25-letniego mężczyzny, który podejrzewany jest o sprowadzenie z Hiszpanii blisko 700 gramów narkotyków. Policjanci przejęli część towaru bezpośrednio po jego dostarczeniu, a pozostałe znaleziono w domu podejrzanego. W wyniku dzisiejszego posiedzenia sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Funkcjonariusze z KPP w Puławach podejrzewają, że to jedna z wielu działań wymierzonych w narkobiznes. Warto przypomnieć, że posiadanie większej ilości narkotyków grozi karą pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Według doniesień policji, zatrzymany był zamieszany w handel narkotykami na terenie Puław. Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w tej sprawie i nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Wyłapanie przesyłki z Hiszpanii to jedno z wielu działań, które prowadzą puławscy kryminalni w celu zwalczania handlu narkotykami na terenie miasta.

W toku śledztwa policjanci ustalili, że zatrzymany był aktywny w środowisku narkotykowym i miał już wcześniej związki z handlem narkotykami. W trakcie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli także wagę elektroniczną oraz opakowania, które mogły być wykorzystywane do dalszego pakowania narkotyków.

Wprowadzanie do kraju nielegalnych substancji jest poważnym problemem, z którym boryka się polska policja. Kryminalni z Puław są aktywni w zwalczaniu przestępstw narkotykowych, podejmując różne działania, w tym prowadząc akcje profilaktyczne i prewencyjne. Zatrzymanie 25-latka to kolejny sukces w walce z handlem narkotykami na terenie Puław.

Policja apeluje do mieszkańców, aby w przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat handlu narkotykami, niezwłocznie zgłaszali je na numer alarmowy 112 lub bezpieczną linię telefoniczną 997. Każda informacja może pomóc w zwalczaniu przestępczości narkotykowej i ochronie zdrowia oraz życia mieszkańców.

Źródło: KPP Puławy

okradla staryuszka w pulawach Poprzedni artykuł Miała sprzątać, a okradła staruszka
zatrzymanie pulawy po sluzbie Następny artykuł Kryminalny po służbie zatrzymał poszukiwanego