Zostały ostatnie dni na głosowanie na SuperDzielnicowego. Do udziału zapraszają Telewizja Puls, ekipa serialu „Dzielnica Strachu” i Komenda Główna Policji.

Telewizja Puls, ekipa serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica Strachu” oraz Komenda Główna Policji rozpoczynają akcję #DzielnicaBEZstrachu, w której od 3 do 21 kwietnia można głosować na najlepszego dzielnicowego oraz wskazać najbezpieczniejsze polskie dzielnice. Akcję promuje Andrzej Młynarczyk – aktor wcielający się w dzielnicowego Andrzeja Potocznego w serialu Telewizji Puls i ATM Grupy „Dzielnica strachu”, który można oglądać na kanale PULS 2.

  • Popularność „Dzielnicy strachu” wśród widzów kanału PULS 2 oraz fakt, że akcja serialu rozgrywa się w środowisku dzielnicowych, zainspirowały nas do tego, aby zainicjować z Komendą Główną Policji akcję społeczną. Organizujemy internetowy plebiscyt na najpopularniejszego, najbardziej aktywnego i skutecznego dzielnicowego, przybliżając pracę dzielnicowych, poprzez kontekst naszego serialu. – powiedziała Justyna Ganczarek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Telewizji Puls. – Miejscowość czy dzielnica, w której pracuje zwycięski dzielnicowy, otrzyma atrakcyjną nagrodę-niespodziankę, zorganizujemy tam również spotkanie z aktorami naszego serialu. Liczymy na to, że dzięki zaangażowaniu naszych widzów i fanów serialu oraz szerokiemu wsparciu społecznemu, akcja Telewizji Puls i Policji ma szansę przerodzić się w stałą, ważną inicjatywę popularyzującą pracę dzielnicowych.

Polecamy: Zatrzymany za kradzież, a miał narkotyki i amunicję | „Siła jest w nas” – projekt MOPS

  • Przy okazji akcji #DzielnicaBEZstrachu przypomnimy, że dostępna jest aplikacja „Moja Komenda” na systemy Android oraz iOS, na której można sprawdzić, kto jest dzielnicowym z danego rejonu. Narzędzie pozwala w prosty sposób skontaktować się z dzielnicowym, który jest policjantem pierwszego kontaktu ze społecznością lokalną. Wystarczy wpisać adres swojego miejsca zamieszkania, by otrzymać kontakt do dzielnicowego dbającego o rejon. Więcej o dzielnicowym można dowiedzieć się również ze strony Dzielnicowy bliżej nas – powiedział insp. Mariusz Ciarka, Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji.

Głosowanie na SuperDzielnicowego rozpoczyna się 3 kwietnia i potrwa do 21 kwietnia.

Szczegóły i przebieg plebiscytu na stronie: dzielnicabezstrachu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mial amunicje i nartkotyki pulawy Poprzedni artykuł Był podejrzany o kradzież, miał narkotyki i amunicję
falszywe maile zwrot podatku Następny artykuł Urząd Skarbowy ostrzega – fałszywe e-maile o zwrocie podatku